Preskočiť na obsah
Jaroslav Mitaľ

Priemyselná výroba

Jaroslav Mitaľ

Výroba obuvi

Obec
Giraltovce
Od roku
2006
IČO
43 279 601

Jaroslav Mitaľ

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
087 21 Giraltovce
Na trhu od
2. augusta 2006
IČO
43 279 601
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 15.20)
Výroba obuvi

Podnikanie v číslach

20
rokov na trhu
2006
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jaroslav Mitaľ

Jaroslav Mitaľ – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Giraltovce. Podniká od 2. augusta 2006.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba obuvi“ (15.20). Predmet podnikania tvorí 14 položiek, napríklad mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe, spracovanie a povrchová úprava kovov a kovanie, lisovanie, razenie a valcovanie kovov.

Základné údaje

Obchodné meno
Jaroslav Mitaľ
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 279 601
Dátum vzniku
2. augusta 2006
Miesto podnikania
087 21 Giraltovce
Živnostenský register
Okresný úrad Svidník, vložka č. 780-6532
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 15.20)
Výroba obuvi

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jaroslav Mitaľ zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe, zváračské a paličské práce

  • Spracovanie a povrchová úprava kovov

  • Kovanie, lisovanie, razenie a valcovanie kovov

  • Demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu

  • Montáž sadrokartónu a zatepľovacie práce

  • Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe, zváračské a paličské práce
  • Spracovanie a povrchová úprava kovov
  • Kovanie, lisovanie, razenie a valcovanie kovov
  • Demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu
  • Montáž sadrokartónu a zatepľovacie práce
  • Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
  • Mietkárske práce
  • Želeobetonárske práce
  • Jednoduchá drevárska výroba
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Výroba a oprava obuvi
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jaroslav Mitaľ?

Miesto podnikania je v obci 087 21 Giraltovce.

Čím sa Jaroslav Mitaľ zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba obuvi“ (15.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe; spracovanie a povrchová úprava kovov; kovanie, lisovanie, razenie a valcovanie kovov; demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu.

Aké je IČO – Jaroslav Mitaľ?

IČO je 43 279 601.

Odkedy podniká Jaroslav Mitaľ?

Podnikanie začalo 2. augusta 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jaroslav Mitaľ podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jaroslav-mital.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.